Колінвал ЮМЗ

Код товара: Д03-001-Д
ТОП-продажу
  • Производители ПІВДЕНМАШ
  • Наличие: Есть в наличии
  • 4900грн.


Доступные варианты


Колінчатий вал на трактор ЮМЗ двигун Д65.Якщо ви хочете купити колінвал на двигун Д65, ми можемо запропонувати вам два варіанти:

1. Виробник: Дніпро.


Колінвал виготовляється з литої заготовки, яку купують в Індії.Колінчастий вал проходить обробку на заводі в Дніпрі і після проходження ОТК, відразу потрапляє на продаж до нас на склад.2. Виробник BALU IndiaПроцес кування колінвала відбувається в печі коробчатого типу в  установці для зміцнення деталі. Ковальські агрегати повністю інтегровані з виробничими штампами.

Перший процес обробки колінчастого вала - це процес термообробки, торцювання і центрування. Ці процеси зменшують початковий дисбаланс колінчастого вала, що сприяє досягненню остаточної точності балансування колінвалу.

Так само колінвал проходить спеціальну лінію для постшліфовальной обробки. Лінія включає ряд горизонтальних обробних центрів із ЧПК і вертикальних обробних центрів.Проходячи динамічне балансування, колінчаті вали з точністю балансуються до 5 грамів, що забезпечує мінімально можливе зниження власних коливань.Одним з найважливіших виробничих процесів є автоматичне притирання / полірування. На заводі в Індії є спеціальна лінія для процесу полірування, укомплектована сучасними автоматичними притирочними верстатами Nagel з ЧПУ.
Всі колінвали піддаються суперобробці, що дозволяє досягти чистоти поверхні до 0,10 RA, що є стандартною вимогою для більшості OEM-стандартів.Після завершення контролю якості, дозволяється застосовувати засіб захисту від іржі:

  • Transparent RP Oil
  • Golden RP Oil
  • Golden RP Wax
Після колінвали маркеруються і упаковуються в окремі коробки.

Написать отзыв

    Плохо           Хорошо
Оплата Приват
2017-2021